Školíme, programujeme, píšeme a analyzujeme. Zkrátka vám pomůžeme vytěžit maximum z vašich sociálních sítí.
 • Strategie sociálních sítí

  Poradíme vám, jak své myšlenky a a informace sdělovat na sociálních sítích jasně a pro klienty zajímavě. Pomůžeme vám ujasnit si, čeho chcete v prostředí sociálních sítích dosáhnout a co pro to bude třeba udělat.

 • Komunikace v sociálních sítích

  Povídáme si s vašimi fanoušky, připravujeme pro ně zajímavý obsah, soutěže a v případě potřeby jim pomáháme. Uživatelé jsou pak spokojenější, jejich počet roste a dají o vás vědět i svým přátelům.

  Pak se jich můžeme ptát, co by ocenili, případně je můžeme přivést k vám na stránky či do prodejny.

 • Webové stránky a IA

  Navrhneme a naprogramujeme vám stránky, které se budou uživatelům dobře používat, neztratí se v nich a rychle najdou informace, které hledají. O web se budeme starat i po spuštění, monitoring a analýza nám pomohou odhalit případné problémy, které odladíme.

  Ve výsledku budou vaši zákazníci spokojení, rádi u vás nakoupí a po čase se vrátí.

 • Monitoring sociálních sítí

  Na základě sběru dat zjistíme, co na vaší značce lidé oceňují, a co jim naopak vadí. Můžeme tak odhalit a zmírnit negativní informace, stejně jako posílit ty pozitivní. Analýzou výsledků můžeme zpřesnit či doplnit informace o vašich zákaznících. A pochopitelně také pohlídáme vaši konkurenci.

 • Správa blogu

  Vaši současní i potenciální zákazníci ocení, když jim nabídnete užitečný obsah. Vytvoříme ho pro vás a postaráme se, aby se dostal k těm správným lidem.

 • Tvorba microsites

  Stručný obsah, jasná výzva k akci a špičková grafika. Tak má podle nás vypadat microsite, která podpoří vaši kampaň. Může sloužit jako jednoduchý informační bod a zároveň například sjednocovat informace z vašich sociálních sítí.

  Jasné sdělení podané stylově má daleko větší šanci možného zákazníka přesvědčit, aby se rozhodl právě pro vás.

 • Facebookové aplikace

  Hra, kvíz, graficky efektní sdělení. Facebooková aplikace může mít řadu podob, v zásadě jde ale o stránku vloženou do prostředí Facebooku. Je upravená tak, aby se snadno šířila mezi fanoušky a přiváděla nové uživatele na vaši facebookovou stránku.

  Správně navržená aplikace dokáže být efektivnější než placená reklama.

 • Školení sociálních sítí

  Naučíme vás vést komunikaci na sociálních sítích, zasvětíme vás do fungování Facebooku, Twitteru, Google+, Foursquare. Vysvětlíme, který obsah se v jaké formě hodí kam a poradíme nejlepší praktiky, jak se vyhnout obvyklým problémům.

Napište nám