Jak vidíme sociální sítě.

Agentura SiteOne koupila klíčovou část agentury Fleveo

3. 1. 2013

Tisková zpráva SiteOne, s.r.o. a Fleveo s.r.o.
Praha, 3. ledna 2013

Ke stažení

Číst dál »

#mBankPacman aneb Proč nemít zabezpečenou soutěž?

29. 8. 2012

Hlasovací soutěže je bez debat vhodné zabezpečit proti podvádění. Na druhou stranu, v soutěži, ve které se vyskytne chyba, si s hlasováním můžete užít spoustu legrace. My jsme si zahráli pacmana a za to mBank a nové soutěži o tvář jejich kampaně děkujeme. Chceme se podělit o to, jak celá naše „Pacman akce“ proběhla.

Číst dál »

Socialwatch 11. – 17. 6. 2012

18. 6. 2012

Sociální týden 11. – 17. 6. 2012: Facebook testuje novou funkci reklam a nepatrně upravuje uživatelské rozhraní, vznikl oficiální FB plugin pro WordPress, z FB Privacy Policy je Data Use Policy, Twitter trends jsou nyní personalizované a česká agentura Medio vydala featuru pro sledování twitterových unfollowerů.

Číst dál »

Socialwatch 4. – 10. 6. 2012

11. 6. 2012

Sociální týden 4. – 10. 6. 2012: Facebook spustil očekávaný Appcenter, Foursquare změnilo mobilní aplikaci i web, z LinkedIn a z Last.fm unikla hesla uživatelů a Twitter změnil logo.

Číst dál »

Socialwatch 28. 5. – 3. 6. 2012

4. 6. 2012

Sociální týden 28. 5. – 3. 6. 2012: Facebook spouští novinky pro marketéry a velké globální stránky, Bit.ly redesignoval, Foursquare připravuje změny a O2 spouští speciální datový tarif jen pro přístup na Facebook.

Číst dál »

Microsoft certifikoval první firmy pro design aplikací pro Windows 8

24. 5. 2012

Mezi vybranými společnostmi je i české Fleveo

Praha, 24. května 2012

Microsoft vybral celosvětově 93 firem, které získaly možnost projít kompletním certifikačním procesem pro design Windows 8 aplikací a teorií Metro stylu. Vybraní zástupci absolvovali řadu specializovaných školení a mohli využít neveřejných testovacích verzí Windows 8 a vývojových nástrojů jako Visual Studio. Přímo v praxi si tak mohli za podpory vývojového týmu společnosti Microsoft vyzkoušet kompletní problematiku návrhu aplikací pro Windows 8 a stát se tak expertem ve svém regionu.

Velkým úspěchem je skutečnost, že mezi top vybranými společnostmi je i česká firma Fleveo. Český trh se tak může pochlubit kvalitními odborníky, kteří znají prostředí Windows 8 a dokáží zaručit, že připravená aplikace bude splňovat všechny Windows 8 standardy a projde certifikačním schvalovacím procesem. Vedle návrhů a vývoje samotných Windows 8 aplikací se Fleveo stalo i hlavním dlouhodobým konzultačním partnerem pro místní vývojářskou komunitu a firmy uvažující o Windows 8 aplikacích.

Specializaci společnosti Fleveo může využít jakákoliv firma, která uvažuje, nebo již v současné chvíli pracuje na vlastní Windows 8 aplikaci. V neposlední řadě ji ale mohou kontaktovat i digitální a mediální agentury, které obhospodařují klienty ze střední a vyšší korporátní sféry. Více informací na www.fleveo.cz.

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

O společnosti Fleveo

Fleveo je jedna z prvních českých digitálních agentur, která se zaměřila na vývoj facebookových aplikací a návrh a konzultace kampaní v sociálních sítích. V současné době zajišťuje digitální fullservis, od návrhu komunikační strategie přes vývoj aplikací a přípravu kampaňových mikro stránek, až po tvorbu vlastního obsahu. Nově firma rozšířila tým o .NET vývojáře a zaměřuje se také na vývoj Metro aplikací.

Zuckerbergové mezi námi

Reflex č. 21

Poslední číslo Reflexu se věnuje mladým českým internetovým podnikatelům. V článku “Byznysmeni s dudlíkem“ se tak potkali například zakladatel Slevomatu Tomáš Čupr či výkonný ředitel Socialbakers Jan Řežáb s naším “šéfem” Davidem Šmehlíkem

Číst dál »

Primát.cz si dělá reklamu na Zdi uživatelů. Za jejich zády

22. 3. 2012
Příspěvek

Server pro sdílení studijních materiálů Primát.cz (a podle vzhledu určený hlavně k prodeji reklamy) nabízí možnost registrace přes FB. Při této příležitosti si pak od uživatelů bere práva k publikaci na Zdi, které obratem využívá k vlastní propagaci. Číst dál »

Etarget prodává Like tlačítka. Proti pravidlům

13. 3. 2012
Etarget

Reklamní PPC platforma Etarget začala nově nabízet svým klientům propojení inzerátů s Facebookem, a to přes tlačítko „To se mi líbí“. Takové praktiky ale Facebook výslovně zakazuje. Číst dál »

Klout začal analyzovat data i z Facebooku

6. 3. 2012

Nově Klout, sociální služba na měření vlivu zpeněžitelnosti vašich vztahů na sociálních sítích, pracuje i s dalšími daty, které jsou dostupné na vašem Facebook profilu. Tím zpestřil výpočet magického Klout score a zpřeházel žebříčky porovnávající velikost tohoto čísla.

Náhled Facebook statistik v  Klout profilu